Rentida nädalakaupa mereäärne puhkemaja Harjumaa ühes ilusamas külas Kaberneemes.

Puhkemaja mahutab vabalt 5-liikmelise perekonna või kuni kuus inimest (kaks kahe- ja kaks ühekohalist voodit, üldpind 67 m²). Majas on ka saun, õues grillköögi kasutamise võimalus.

Nädala hind:
1–2 inimest 490 €
3–4
inimest 630
5–6
inimest 770

Pikema perioodi hind kokkuleppel.

Kõik kommunaalkulud (st peamiselt elekter) hinna sees.
Helista 551 1145, kirjuta puhkemaja@kaberneeme.ee.

Aga kui sul on mingi erisoov ajaperioodi suhtes, võta ikka ühendust!
Vabasid kuupäevi saad kontrollida siit.
Vaata ka pilte!

Asume 40 km kaugusel Tallinnast Kaberneeme poolsaare lääneküljel, 100 meetrit merest.

Ülakorruse kõigi mugavustega avarasse köögi ja vannitoaga stuudiosse mahub kuni neli inimest, alumise korruse väikesesse tuppa kaks inimest (siit saad vaadata puhkemaja plaane: esimese korruse plaan | teise korruse plaan). Soovime pakkuda puhkajaile privaatset ja rahulikku lõõgastumisvõimalust, seega rendime välja puhkemaja ainult kogu täiega*. Hinna sisse mahub ka suveköögi ja sauna kasutamine. Oleme külastajatele avatud aprilli algusest detsembri lõpuni, hindu saab vaadata booking.com leheküljelt**.

Iga päev avatud (10.00–20.00, talvel 11.00–19.00) Kaberneeme kaupluseni on üks kilomeeter ning väärika ajalooga Kaberneeme raamatukogu asub 1,2 km kaugusel.

Nagu 2017–2018ndal, nii ka viimatisel aastal hindasid booking.com kaudu tulnud külalised meid 9,4 punktiga kümnest – oleme selle üle uhked.

* Me ei rendi puhkemaja üritusteks ja pidudeks.
** Puhkemaja broneerimisel otse meie kaudu saadame teile ettemaksuarve 50% kogusummast, mille tasumine kinnitab broneeringu. Broneeringu tühistamise puhul ei tule maksta tühistamistasu (mille suurus on võrdne ettemaksuga) juhul, kui broneering tühistatakse või seda muudetakse kuni 30 päeva enne saabumiskuupäeva. Juhul, broneeringu tegemise hetkel on saabumiseni jäänud vähem kui 14 päeva, väljastame ettemaksuarve kogu summale ja ootame tasumist ühes osas.