Pakume puhkamisvõimalust Eesti põhjarannikul Harjumaa ühes ilusamas külas Kaberneemes.

Asume 40 km kaugusel Tallinnast Kaberneeme poolsaare lääneküljel, 100 m merest.

Ülakorruse kõigi mugavustega avarasse köögi ja vannitoaga stuudiosse mahub kuni 4 inimest, alumise korruse väikesesse tuppa 2 inimest (siit saad vaadata puhkemaja plaane: esimese korruse plaan | teise korruse plaan). Soovime pakkuda puhkajaile privaatset ja rahulikku lõõgastumisvõimalust, seega rendime välja puhkemaja ainult kogu täiega. Hinna sisse mahub ka suveköögi ja sauna kasutamine. Oleme külastajatele avatud aprilli algusest detsembri lõpuni, hindu saab vaadata booking.com leheküljelt*.

Iga päev avatud (10.00–20.00, talvel 11.00–19.00) Kaberneeme kaupluseni on 1 km ning väärika ajalooga Kaberneeme raamatukogu asub 1,2 km kaugusel.

Nagu 2017–2018ndal, nii ka viimatisel aastal hindasid booking.com kaudu tulnud külalised meid 9,4 punktiga kümnest – oleme selle üle uhked.

* Puhkemaja broneerimisel otse meie kaudu saadame teile ettemaksuarve 50% kogusummast, mille tasumine kinnitab broneeringu. Broneeringu tühistamise puhul ei tule maksta tühistamistasu (mille suurus on võrdne ettemaksuga) juhul, kui broneering tühistatakse või seda muudetakse kuni 60 päeva enne saabumiskuupäeva.